Zij dragen ook zorg voor de acquisitie, bedrijfsoverdrachten en starterbegeleiding voor alle formules en samenwerkingsverbanden binnen Biretco.
“Het aanstellen van Dick Verheijden en Albert Mussche in hun nieuwe rol, past in een breder strategisch kader waarbij een nog intensievere begeleiding van bestaande ondernemers en kwalitatieve ledengroei centraal staan,” licht CEO Henk de Vreeze toe.
“Ten aanzien van acquisitie geldt dat structureel gekeken wordt, bij welke formule of samenwerkingsverband van Biretco een nieuwe ondernemer het beste past. Deze eerste gezamenlijke stap zorgt er voor dat de ondernemer exact dat krijgt waar hij behoefte aan heeft en legt een solide basis voor een prettige en productieve samenwerking waarin we elkaar versterken.”
Met het aanstellen van Dick en Albert, heeft Biretco volgens De Vreeze een duidelijke keuze gemaakt voor ervaring binnen de fietsenbranche. “Dick Verheijden is ruim 13 jaar in dienst bij Biretco en heeft inmiddels meerdere functies bekleed en Albert Mussche is ruim 2 jaar in dienst bij de organisatie in de functie van accountbegeleider. Beide waren ook voor hun Biretco periode al werkzaam binnen de tweewielerbranche in diverse functies en brengen hierdoor een schat aan ervaring mee, die in dienst gezet gaat worden van bestaande en nieuwe Biretco ondernemers.”
Op de foto: Dick Vderheijden (l.) en Albert Mussche.