De RvC komt meerdere keren per jaar bijeen en houdt toezicht op het reilen en zeilen van Bike Totaal. Zij krijgen inzage in de cijfers en worden bijgepraat over belangrijke strategische plannen.
De huidige RvC van Bike Totaal bestaat uit twee externe leden, Harmen Ettema (Financieel directeur a.i., Intres) en Paul Burger (DGN Retail). Daarnaast nemen ook drie Bike Totaal-leden zitting in de raad. Dat zijn Frans van Vliet, Rick Kemps en Arie-Willem Stout.
“Toen Peter van den Kommer zijn afscheid bij AGU had aangekondigd, gaf hij aan ook uit de RvC van Bike Totaal te willen stappen. We hebben toen bewust gezocht naar iemand, die geen contractleverancier was,” licht directeur Maarten de Vos toe.
“We waren op zoek naar iemand met goede commerciële ervaring in deze branche en kwamen terecht bij voormalig Halfords-directeur Paul Burger. Toevallig heeft hij twee jaar geleden op een Bike Totaal bijeenkomst ook al een presentatie gegeven.”
Binnen de RvC is Paul Burger benoemd tot vice-voorzitter.