"De organisatie in Azië wordt voor Accell steeds belangrijker om kansen in die regio aan zowel de inkoop- als verkoopkant te benutten," licht CEO Rene Takens toe. "We willen de sourcing van onderdelen in Azië verder structureren en uitbreiden. Met de verkoop van fietsen richt we ons exclusief op het topsegment van de Aziatische fietsmarkt. De omzetten zijn nog beperkt, maar de verwachting is dat de vraag naar exclusieve fietsen in de komende jaren verder zal toenemen als gevolg van de sterke welvaartsgroei in dit werelddeel."
Om deze kansen beter te benutten heeft Accell Group Uwe Kalliwoda benoemd tot president van Accell Asia. Hij is één van de oprichters van Ghost Bikes, een Duitse dochteronderneming van Accell Group. Als CEO van Ghost Bikes heeft Kalliwoda al vele jaren werkervaring opgedaan in Azië.
De vestiging in Taiwan is verantwoordelijk voor Accell Korea (verkoop), Accell Australië (verkoop), het Shanghai-kantoor en hoogwaardige frameproductie in China en richt zich met de marketing en verkoop van fietsen van de Accell-merken Ghost, Lapierre en Koga uitsluitend op het topsegment van de Aziatische markt. Daarnaast wordt vanuit de vestiging in Taiwan een gedeelte van de onderdeleninkoop voor de assemblageactiviteiten van Accell Group in Europa verzorgd. Deze organisaties in Azië tellen in totaal 200 medewerkers.
Accell Group heeft al sinds 2005 een vestiging in China (Shenzhen) die zich met name bezighoudt met activiteiten op het gebied van sourcing en kwaliteitscontrole voor de onderdeleninkoop in China en Viëtnam. Deze vestiging telt in totaal 15 medewerkers.