In het centrum van Arnhem, voor de Schouwburg Musis Sacrum is het Team Arnhemsmeisjefiets.nl op de foto gezet. Daarmee is officieel het startsein gegeven voor de sponsoractie ten behoeve van Alpe d’HuZes Kankerbestrijding KWF.
In voorbereiding tot de grote dag op donderdag 9 juni 2011, als de ‘Hollandse berg’ in Frankrijk beklommen wordt, worden er diverse sponsoractiviteiten georganiseerd. Onder andere een grote spinning marathon in het Achmea Health Center in Gelredome eind februari.
“Gazelle ondersteunt van harte dit sympathieke doel vanaf de 1e editie Alpe d’HuZes in 2006, ook het Arnhems meisje Myrthe Brak kan met haar team terugvallen op de diensten van de Koninklijke,” aldus Peter Cijs namens Gazelle.
http://arnhemsmeisjefietst.nl