Kingpolis heeft een nieuwe eigenaar

De Heilbron Groep uit Doetinchem neemt Kingpolis over. De toegenomen belangstelling voor fietsen in het algemeen en e-bikes in het bijzonder heeft de afgelopen jaren gezorgd voor een zeer stevige groei in het aantal polissen bij het in Friesland gevestigde bedrijf. Kingpolis vindt in Heilbron een sterke partner die kan helpen de ambities om verder door te groeien waar te maken.

“Voor Kingpolis is de overname interessant omdat Heilbron veel expertise inbrengt en voor een verdere uitbreiding van de dienstverlening naar de rijwielzaken  en onze verzekerden gaat zorgen”, aldus directeur Henk Winters van Kingpolis.

De Heilbron Groep behoort bij de top 3 van grootste financieel intermediairs in Nederland en is onlangs gefuseerd met Voogd &Voogd, met als nieuwe overkoepelende naam de Alpina Group.

Aanbevolen artikelen
Neem contact op

Wilt u ons een bericht sturen? Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

0